Jak można zsynchronizować obraz z gry z inteligentnym światłem Yeelight?

Udostępnij

Jak możesz stworzyć idealne środowisko gry dla swoich graczy? Jak można nadać mu niepowtarzalną osobowość? Podobne pytania zadawało sobie wielu graczy. ma na nie doskonałą odpowiedź. Dzięki współpracy ze znanym producentem sprzętu Razer oferuje jedyne w swoim rodzaju doświadczenie w grach - umożliwiając integrację zmieniającego kolory inteligentnego oświetlenia z urządzeniami kompatybilnymi z Chroma(tm). Teraz możesz cieszyć się wyjątkowym, dostosowanym do czasu wyświetlaniem świateł!

Jak to działa.

Integracja Yeelight pozwala na głębszą immersję podczas rozgrywki. Inteligentne oświetlenie to połączenie sprzętu Razer i inteligentnego oświetlenia. Oznacza to, że światło dostosowuje się do ekranu i tworzy unikalne efekty, takie jak pulsowanie czy zmiana koloru. Dzięki temu powstają niezapomniane wrażenia. To najlepsze wrażenia z rozgrywki w historii!

Czy naprawdę musisz coś kupić?

Razer Chroma(tm), obecnie obsługuje 2 urządzenia Yeelight Inteligentna żarówka 1S RGB i Taśma LED Lightstrip 1S. Nie musisz nic kupować, jeśli już posiadasz jeden z tych produktów. Wystarczy, że zainstalujesz oprogramowanie z oficjalnych stron producenta. Nie masz jeszcze żadnych urządzeń kompatybilnych z Chroma(tm)? Kup nową żarówkę lub taśmę LED i zobacz, co mają do zaoferowania.

Połączenie produktów Yeelight i Razer Chroma

Wykorzystanie tych nowych możliwości jest niezwykle proste. Oto kroki, które pozwolą cieszyć się responsywnymi efektami świetlnymi.

 1. Dodaj swoją żarówkę Lightstrip 1S RGB Smart Bulb i/lub Lightstrip 1SLED Stripe do aplikacji i skonfiguruj ją poprawnie.
 2. Zainstaluj potrzebne oprogramowanie:
  1. Razer Synapse 3:
   https://www.razer.com/eu-en/synapse-3
  2. Złącze
   :https://api.yeelight.com/apis/d/redirect/yXXaW4.
 3. Zaloguj się do Razer App, przejdź do Synapse 3 i zainstaluj wymagane moduły: Chroma Connect i Chroma Studio, oraz opcjonalnie Chroma Visualizer.
 4. Konfiguracja kompatybilnych urządzeń w Yeelight Chroma Connector
 5. Skonfiguruj efekty świetlne w Chroma Studio, tworząc nowy profil.

Możliwości jest nieskończenie wiele

Moduł Chroma Studio pozwala dostosować oświetlenie do swoich upodobań, aż do ostatniego szczegółu. Możesz wybierać spośród tylu 16,8 milionów kolorów lub wielu unikalnych trybów. Dzięki temu każdy użytkownik może stworzyć własne efekty świetlne, całkowicie dostosowane do jego wizji i preferencji.

Niezwykły spektakl świateł

Responsywne efekty świetlne ułatwione dzięki integracji Yeelight i Razer Chroma(tm). Pozwala to na niepowtarzalne doznania podczas grania w nawet najbardziej dynamiczne tytuły. Możesz skonfigurować światło, aby zachowywało się tak, jak chcesz. Możesz nadać swoim urządzeniom stylowy wygląd za pomocą jednego, statycznego koloru. Z kolorowymi błyskami, pulsującymi lub migającymi jak gwiazdy na niebie? Czy jest to kolorowa imitacja płomieni Być może niepowtarzalne tęczowe fale świetlne? Te i wiele innych niesamowitych efektów możesz uzyskać parując swoje inteligentne urządzenia Razer Chroma(tm), Będziesz zaskoczony tym, jak wiele zabawy możesz mieć ze swoimi inteligentnymi urządzeniami.

Lista dostępnych tytułów do optymalnej synchronizacji znajduje się tutaj: https://www2.razer.com/chroma-workshop-games

Zakup sprzętu tutaj: https://inteligentnydom.co/oswietlenie/zarowki-oswietlenie/smart-zarowka-led-yeelight-smart-bulb-1s-rgb/ https://inteligentnydom.co/oswietlenie/tasmy-led/inteligentna-tasma-led-yeelight-lightstrip-1s/

Komentarze (0)

Zostaw komentarz