Czym charakteryzują się i jakie mają zastosowanie klimatyzatory kasetonowe

Udostępnij

Klimatyzator kasetonowy to specjalny typ, który montuje się pod sufitem. Dzięki temu idealnie nadaje się do pomieszczeń z sufitami podwieszanymi. Znany jest również jako klimatyzacja sufitowa.

Czym charakteryzują się te klimatyzatory? Dostarczają one powietrze w różnych kierunkach. Możemy wyróżnić klimatyzatory kasetonowe trójdrożne, czterokierunkowe i dwukierunkowe. Nasza firma może zamontować każdy rodzaj klimatyzatora w Katowicach. Taka konstrukcja pozwala na równomierne rozprowadzenie temperatury w całym pomieszczeniu. Szczególnie jeśli mowa o czterodrożnych. Dwukierunkowe i trójkierunkowe sprawdzają się na przykład w rogu pomieszczenia lub w miejscu, gdzie zainstalowanych jest wiele urządzeń.

Jak działa klimatyzator kasetonowy?

Klimatyzator kasetowy to powszechnie stosowany klimatyzator do biur. Rzadko montuje się go w domach prywatnych. Wymaga on bowiem bardzo wysokich pomieszczeń. Najlepiej zamieszkać w domu jednorodzinnym lub kamienicy o dużej powierzchni mieszkalnej. Ten typ klimatyzatora można również zamontować w katowickich budynkach komercyjnych, biurach, hotelach, salach konferencyjnych.

Klimatyzator kasetonowy do biura

Śląsk to główny obszar naszej działalności, dlatego często montujemy klimatyzację w Katowicach. Klimatyzacja kasetonowa to dominująca technologia w tej dziedzinie. Jesteśmy w stanie zaprojektować systemy klimatyzacji dla biur w Katowicach, dzięki szybkiemu rozwojowi miasta i nowym inwestycjom, które temu towarzyszą. Dotyczy to zwłaszcza jednostek kasetonowych. Pozwala nam to na szczegółowe zaplanowanie sufitów i budynków. Dzięki temu cały zespół jest spójny i przyjemny wizualnie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz