Termostaty pokojowe w domu inteligentnym

Udostępnij

To świetny moment na modernizację systemu grzewczego w inteligentnym domu. Sterowanie ogrzewaniem byłoby niepełne bez możliwości regulacji temperatury, najlepiej za pomocą protokołu kompatybilnego z innymi urządzeniami smart-home.

Nasz sklep internetowy posiada w ofercie termostaty, które pozwalają na sterowanie wodą w systemie grzewczym. Urządzenia można regulować ręcznie za pomocą panelu dotykowego i podstawy naściennej, a także podłączyć do sieci Z-Wave.
Co dzięki temu zyskujemy? Możliwość podłączenia termostatu do sieci ZWave pozwala na zdalne sterowanie nim, ustawianie harmonogramów, a także umożliwia działanie sprzętu w oparciu o wyjścia z innych czujników Z-Wave (sprzęt w sklepie jest kompatybilny FIBARO). Oznacza to, że termostat może dostosować temperaturę zgodnie z wcześniej zaplanowanym działaniem w przypadku otwartego okna (czujnik drzwi/okna), lub wykryć ruch w pomieszczeniu/domu ("czujnik ruchu")

Termostatów można również używać do ustawiania tygodniowych harmonogramów ogrzewania. Możesz również wykorzystać urządzenia do pomiaru mocy.

Gdzie umieszcza się termostaty? Stosujemy metodę podobną do modułów Z-Wave. Termostaty umieszczane są w standardowym pojemniku podtynkowym. Oznacza to, że nawet jeśli masz doświadczenie z innymi modułami, powinieneś być w stanie zainstalować te termostaty. Model termostatu pokojowego Z-Temp2 od Heatit można umieścić w dowolnym miejscu, w tym na półce lub stole w salonie.

Wyróżniliśmy następujące modele termostatów:
https://inteligentnydom.co/ogrzewanie/termostaty/termostaty-pokojowie/termostat-mco-home-mh7-wh-eu/

https://inteligentnydom.co/ogrzewanie/termostat-heatit-z-trm3-16a-z-wave/

Komentarze (0)

Zostaw komentarz